Obchodní podmínky
Obchodní podmínky
 
Prodávající:

Tomáš Matušík

VEKI prodej autodílů

Havlíčková 1172
Valašské Meziříčí
757 01

IČ: 04560957

tel.: 731 263 700

Podnikatel je zapsán do živnostenského rejstříku vedeného na Živnostenském úřadu města Valašské Meziříčí

 

 

JSME PLÁTCI DPH.

 

Kupující

spotřebitel, firma, státní instituce

Objednávka zboží

Zboží je možno objednat následujícími způsoby:
ústně (osobně, telefonicky)
písemně (poštou, e-mailem)
v internetovém obchodu

Ceny jsou smluvní.

Záruka na veškeré zboží zde zakoupené je dle zákona 24 měsíců.

Právo na odstoupení od kupní smlouvy

Spotřebitel, který zakoupil zboží jinak než osobně a bylo mu doručeno libovolnou přepravní službou, má v souladu s Občanským zákoníkem právo odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží (dle § 53 odst. 7 Obč. zák.). Pro odstoupení od smlouvy je třeba dodavateli oznámit odstoupení od smlouvy - nejlépe písemně a poté zaslat dodavateli kompletní zboží v nepoškozeném obalu, bez známek uživání, nejlépe nerozbalené.

Ochrana dat


Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Naše firma respektuje zákon na ochranu osobních údajů, neposkytujeme žádné informace třetím osobám a na Váš e-mail nezasíláme žádné marketingové informace, pokud neaktivujete službu zasílání novinek e-mailem. Viz. ochrana osobních dat.

Zavěrečná ustanovení

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného či balného, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán.

Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl. Doručené zboží je kupující povinen rozbalit ihned po jeho převzetí a to z důvodu že všechny zásilky jsou pojištěny proti poškození.

Upozornění:

Veškeré údaje uváděné na stránkách www.vekidily.cz jsou nezávazné a podléhají potvrzení ze strany provozovatele (prodávajícího), veškeré obrázky zboží jsou pouze ilustrační.

Po uskutečnění objednávky je zboží expedováno nejpozději do 2 prac. dnů.